e-mail
Stel cookie voorkeur in

e-mail

Wanneer u direct e-mailcontact wilt hebben met de leerkracht van uw kind, kunt u dat via een van de onderstaande e-mailadressen doen.

 

Directie

directie@obsfrankendael.nl

 

Juf Iris
Juf Marjon
Juf Tonnylia
Juf Lianne
Juf Joyce
Juf Lea
Juf Renee
Meester Niels

iris@obsfrankendael.nl
marjon@obsfrankendael.nl
tonnylia@obsfrankendael.nl
lianne@obsfrankendael.nl
joyce@obsfrankendael.nl
lea@obsfrankendael.nl
renee@obsfrankendael.nl
niels@obsfrankendael.nl