e-mail
Stel cookie voorkeur in

e-mail

Wanneer u direct e-mailcontact wilt hebben met de leerkracht van uw kind, kunt u dat via een van de onderstaande e-mailadressen doen.

 

Directie

Interne begeleiding

directie@obsfrankendael.nl
 

ib@obsfrankendael.nl
 

Juf Iris
Juf Mirjam
Juf Lianne
Juf Joyce
Juf Lea
Juf Ellyne
 

iris@obsfrankendael.nl
mirjam@obsfrankendael.nl
lianne@obsfrankendael.nl
joyce@obsfrankendael.nl
lea@obsfrankendael.nl
ellyne@obsfrankendael.nl